מי אנחנו - מובילים בצילומי רחפן

מובילים בצילומי רחפן

 סקיישוט – צילום אווירי מספקת שירותים נרחבים בעזרת רב-להב (כטב"ם),ברשיון משרד התחבורה.בעלת יכולות רב תחומיות בכל צרכי השימושים מהאוויר תוך הקפדה יתרה על מקצועיות נסיון ובטיחות.

אודות תומר פז:

מייסד חברת סקיישוט צילום אווירי ב- 2016.בעל נסיון של למעלה מ-10 שנים ומאות שעות טיסה עם כלים בלתי מאויישים.מדריך בקורס הכשרת מפעילי רב-להב של המשטרה. בעלים של חברת Findyourpix אתר סטוק העולמי

תחומי התמחות של סקיישוט צילום אווירי:

סקיישוט צילום אווירי יודעים לתת מענה במירב התחומים הקשורים לצילומי רחפן, עד היום החברה השתפפה במגוון רחב של הפקות, כמו: צילומי אוויר  לנדל"ן לצרכי פירסום ושיווק, אבטחה אווירית לצרכי אבטחה אווירית, תצפיות לאחר משאיות שזורקות זבל לא חוקי לצורכי בית משפט, שיתוף צילומי רחפן בסרט קולנוע שיוצג שפסטיבל עולמי, סרט דוקו מרתק ועוד המון הפקות שונות ומגוונות, בנוסף החברה מבצעת השכרות רחפנים ושירותי הסמכה למטיסי רב-להב. בעזרת צילום אווירי אפשר באמת להשתמש בכל תחום אפשרי שניתן לחשוב עליו וסקיישוט צילום אווירי תדע לתת את המענה ברוב האופרציות האפשריות.

רישוי וביטוח:

Skyshot  צילום אווירי בעלת כל הרשיונות וההיתרים הנדרשים בחוק בכדי לספק שירותים בצורה  מקצועית ובטוחה. חברה מרושיינת עוברת תהליך ארוך שלוקח לערך חצי שנה שבהם היא צריכה לעבור בין כל הבירוקרטיה המסיבית גם 4 מבחנים שמתוכם 3 מבחנים עיונים בנושאים :מטאורולוגיה, ידע טכני וחוקה. שלבסוף החברה נדרשת לבצע מבחן מעשי ע"י בוחן מרת"א שבודק את רמת המקצועיות ,הידע ורמת שמירת הבטיחות (בטיחות מעל הכל!!). בין כל תהליך הרישיון נדרש לרשיין גם את הכלי הספציפי שנועד לצורך העבודה במסחרית תחת החברה וכל כלי מקבל מספר זנב ממש כמו כל מטוס בואינג מרושיין. לאחר מכן ניתן לעשות ביטוח שזה בעצם המשמעות הכי גדולה בעבודה עם חברה מרושיינת כאן נמצא השקט הנפשי של הלקוח ושל החברה שבה הכל מתנהל כחוק. המשמעות של כל ההליך הארוך זה שבכל ההליך החברה מקבלת את כל הידע המקצועיות והנסיון לבצע כל משימה כחוק וביכולתה לפנות לכל גורם שתצטרך על מנת לקבל את האישורים המתאימים כדי לצלם מה שצריך.