צילומי רחפן - חידושים ומאמרים

השכרת רחפן – 6 טיפים לפני שמשכירים רחפן

אתה רוצה להתנסות בהטסת רחפן אבל לא מעוניין לקנות? מעוניין להשתמש בצילום אווירי בסרטי תדמית? לתעד פרויקט באמצעות צילום אווירי? חברות רבות מציעות שירותי השכרה של רחפנים. במאמר מטה ריכזתי עבורך 6 טיפים להשכרה בטוחה של רחפן:

Read More »
צילום אווירי נדלן

צילום אווירי לסרטי תדמית

צילום אווירי בסרט תדמית זה מה שמציג את חזית העסק בפני הלקוחות ונותן את האפשרות להתרשם על מנת למכור להם מה בדיוק העסק עושה ואת האיכויות שלו.

Read More »
צילום אווירי של יער מסביב אגם

צילום אווירי מקצועי – 3 טיפים להפקת שוטים מקצועיים יותר

כיום, בעזרת טכנולוגיית רחפנים מתקדמת, אפשר להגיע לרמת יכולות צילום אווירי אדירות וליצור חוויה צילומית משוטים אוויריים מדהימים. מאמר זה עוסק בכמה נקודות מפתח לצילום אווירי ברמה הגבוהה ביותר

Read More »

צילומי רחפן ב6 לוקיישנים מעניינים בנתניה

רחפן בנתניה נהיה מאוד פופלארי לאחרונה. צילומי רחפן נהיים מאוד נפוצים ורבים. הנה כמה מקומות מומלצים באחת מהערים המרכזיות ביותר בישראל שכדאי ונחמד להטיס רחפן. ניתן לצפות בהרבה נופים מרהיבים מהרחפן בנתניה גם ממקומות מפתיעים ביותר.

Read More »
צילום אווירי לשכת חינוך

צילומי אוויר לשיווק ופרסום: עסקים שיכול להיות שימושי!

צילומי אוויר לשיווק ופרסום יכולים להיות פתרון מאוד שימושי לפרסום העסק שלכם. הרבה מאוד חברות מחפשות אנשי רחפן שיפרסמו אותן, ואם יש לכם את אחד העסקים הבאים אולי כדאי לכם להתשתמש בצילומי אוויר לפרסום העסק שלכם או ספיציפית לסרטוני תדמית. הנה כמה הצעות שבהן רחפן לפרסום יכול להיות רעיון מאוד טוב.

Read More »

צילום אויר להפקות וידאו, המקפצה שלך

צילום אוויר כיום חלק בלתי נפרד בשוק המסחרי והפרטי. מגוון התחומים שיש דורש צורך בצילומי אוויר שאינו נגמר ובשנים האחרונות ממשיך להתפתח ומרחיב את כמות הפתרונות שזה מקנה בעידן העתיד. למשל, כיום יש שימוש נרחב בצילום אווירי למטרות מעקבי בנייה המאפשר לתת אינדיקציה של תהליך הפרויקט ולהעמיד את קצב הבניה תוך מעקב אחר חריגות בניה בצורה יעילה וקלה יותר.

Read More »

רחפן בחול, מה חשוב באמת לפני טיסה עם רחפן

מתכננים לטוס לחו"ל בקרוב? רכשתם רחפן לקראת החופשה ביעד האקזוטי שאתם טסים אליו? עכשיו רק נשאר לדעת כמה כללים חשובים מראש לפני שאתם בוחרים לטוס למדינה זרה ולצלם כל מה שתכננתם מראש.

Read More »

צילום רחפן מקצועי גם שאתה מטיס לפאן

תחום הצילומי רחפנים כיום מתקדם מאוד וממשיך לתפוס תאוצה ללא מעצורים, ניתן היום לקבל זוויות צילום שלא היה ניתן עד לפני מספר שנים בעולם האזרחי. השימוש ברחפן פשוט וקל בזכות האפשרות של שמירת מיקום על פי הGPS שיש ברחפן, אך שמדובר כבר ברמת ביצוע הצילומי רחפן יש מספר דברים שצריך לדעת בכדי להפוך מחובבן לפרו.

Read More »

סוגי רחפנים המושלמים לקחת לחול –

ישנם סוגי רחפנים המתאימים לקחת לחול, אך השאלה הראשונה שאמורה להישאל, האם הרחפן שבחרתי לקחת איתי צילום ברמה מקצועית ביותר או שחשוב יותר שיהיה כמה שיותר קטן וקל בשביל נוחות.

Read More »

מטיס רחפן מסירה? – 14 טיפים חשובים

מטיס רחפן מסירה? צילומי רחפן שנעשים בטיסה מעל המים יכולים להיות מרהיבים מאוד. אנו רואים חיים ימיים, קו חוף ומראה של אלמנטים מנוגדים. הטסת רחפן מסירה היא מאתגרת במיוחד ודורשת ידע רב וניסיון מוקדם אם אינך רוצה להיפרד מהשקעה של הרבה כסף בריסוק רחפן.

Read More »