צילומי רחפן ב6 לוקיישנים מעניינים בנתניה

רחפן בנתניה נהיה מאוד פופלארי לאחרונה. צילומי רחפן נהיים מאוד נפוצים ורבים. הנה כמה מקומות מומלצים באחת מהערים המרכזיות ביותר בישראל שכדאי ונחמד להטיס רחפן. ניתן לצפות בהרבה נופים מרהיבים מהרחפן בנתניה גם ממקומות מפתיעים ביותר.

צילומי רחפן בלוקיישנים מרשימים בנתניה

1. טיילת איילנד

טיילת איילנד זה מקום שמתפתח בכל רגע נתון. עם רחבת דק גדולה ליד בית המלון, נוף עוצר נשימה של החוף, יופי עירוני מתפתח אפשר להרים את הרחפן שלכם ולקבל נקודת צפייה על איזור שנהיה תיירותי ויוקרתי יותר כל שנה. אין מילים לתאר את הצילומי רחפן השונים והמגוונים שאפשר לקבל באזור הזה, במיוחד כרגע כאשר פרויקטים גדולים עדיין לא החלו את בנייתים.

2. כיכר העצמאות

צילומי רחפן בכיכר העצמאות בנתניה יכול להיות מאוד מהנה וכיף. לא רק שזה יכול למשוך את תשומת לב הקהל, ניתן להטיס את הרחפן מעל הצוק בנוסף ולקבל הצצה נדירה על החוף הגדוש ביותר בנתניה. לרחפנים טווח של עד חצי ק"מ – אפשר להטיס את הרחפן מאזור המסכים לכיוון הים בלי בעיה.

3. רחבת מלון בלו ביי נתניה

המלון שיושב ליד חבצלת השרון מהווה מקום מושלם להטסת הרחפן שלכם. המלון נמצא במקום תצפית נדירה לים התיכון ולחוף בלו ביי. אפשר לרדת משם לחוף בלו ביי וגם משם להשיג כמה תצפיות וצילומים נדירים לרחפן שלכם.

4. חוף פולג

חוף פולג הוא אחד מהאטרקציות הכי טובות שיש לנתניה להציע. יש בר/מסעדה בסביבה ורחבת חנייה ענקית, שמשם תוכלו להטיס את הרחפן שלכם. עם מאמץ קטן תוכלו אפילו לראות חלק מוינגייט והרבה מהאזור היוקרתי ביותר שמתפתח בדרום נתניה. בנוסף לכך, תוכלו לצפות דרך הרחפן בקיץ בליגת כדורגל החופים, מצנחים וקייטים (מומלץ להיזהר כמובן) וכמובן בכלי שיט מרהיבים שאנשים מכניסים למים.

5. תיכון שש שנתי ריגלר

חלקכם שואלים את עצמכם מדוע כתבנו את הדבר הזה כאן. את האמת שבין ריגלר לבין שכונת אזורים, יש אזור שקל מאוד להטיס בו רחפן ובעזרת צילומי רחפן תוכלו לראות דברים שלא חשבתם לעצמכם. צפונית לאזור הזה יש דיונות חול גדולות ומרהיבות שבזמן הקרוב יהפכו להיות חלק מאזור חדש בעיר נתניה. כדאי מאוד להטיס את הרחפן שלכם עכשיו ולקחת תמונות לפני ואולי בשלב מסוים, אחרי.

6. פארק אגם החורף

בפארק אגם החורף תמצאו מרחבי דשא ענקיים לצילום עם הרחפן שלכם. בין אם זה מעל האגם עצמו, במדשאות הגדולות או אפילו במהלך ההופעות שמתרחשות שם. השלולית היא המקום בשבילכם.

הערה חשובה מאוד: *טיסה בקרבת שטח אורבני הינה דורשת רישיון. חלק מהלוקיישנים דורשים תיאום טיסה במרחב וחובה לצלם רק עם רישיון. לכן, כדאי להשקיע ברישיון ולהקפיד על הבטיחות בכל הטסה בתחום.

רוצים לשמוע על עוד לוקיישנים? פנו אלינו בטלפון –

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו