צילומי אוויר לשיווק ופרסום: עסקים שיכול להיות שימושי!

צילומי אוויר לשיווק ופרסום יכולים להיות פתרון מאוד שימושי לפרסום העסק שלכם. הרבה מאוד חברות מחפשות אנשי רחפן שיפרסמו אותן, ואם יש לכם את אחד העסקים הבאים אולי כדאי לכם להתשתמש בצילומי אוויר לפרסום העסק שלכם או ספיציפית לסרטוני תדמית. הנה כמה הצעות שבהן רחפן לפרסום יכול להיות רעיון מאוד טוב.
צילום אווירי לשכת חינוך

צילומי אוויר לשיווק ופרסום במוסדות חינוך

צילומי אווירי לשיווק ופרסום במכללות רבות, יש שטח גדול ורוצות להשוויץ בכך. באמצעות צילומי אוויר אפשר לצלם כל מבנה, מדשאה ומגרשים בקמפוס. מבט אווירי על המכללה יכול להיות כלי בכדי למשוך סטודנטים חדשים. בכל זאת, לאנשים מסוימים הגודל כן משנה וכשנוצרת האופציה להראות גודל מדוע לא להשתמש בה?

גן אירועים/שמחות

צילומי אוויר לשיווק ופרסום בגני אירועים, שטח נרחב בדרך כלל הכוללים גינה בחוץ בנוסף לאולם פנימי גדול. בשביל להמחיש את המרחב העצום בו מתרחשות השמחות, כדאי מאוד להשתמש ברחפן בכדי להראות את כל גן האירועים. זה מספק סיור קצת למעוניינים ונותן להם הסתכלות ראשונית על המקום שבו יכול להיות היום המאושר בחייהם. בנוסף לכך, אם יש לכם חתונה או אירוע אחר ואתם רוצים שיטת צילום יותר מגניבה, כדאי לכם להשתמש ברחפן.

פארקי טבע

פארקי טבע בארץ ובעולם בדרך כלל מצולמים על ידי מסוק או כלי צילום יקרים אחרים. באמצעות טיול שטח אפשר לקבל צילומי רחפן מדהימים באתרי טבע עוצרי נשימה, ולקבל את התמונה או הסרטון שחיפשנו בשביל למשוך מטיילים לאתר הטבע שלנו. בין אם זה במסלול מכתש רמון או בשביל הגולן אפשר לקבל יופי נדיר באמצעות רחפן.

צילומי אווירי טבע
צילום אווירי בפארק שעשועים

גולף

רחפנים יכולים להיות משומשים למגרשי גולף למטרות מסחריות. לפעמים ניתן לא רק לצלם את מגרש הגולף, אפשר כמובן לעשות וידיאו של המכה עצמה בדרך לחור. אפשר לתעד משחקי גולף בצורה שלא התאפשרה אף פעם. יותר מזה, גם מאמנים ושחקני גולף יכולים להתשמש ברחפנים בשביל לשפר את המשחק שלהם.

צילום אווירי מגרש גולף
צילום אווירי מגרש גולף

נדל"ן

השימוש ברחפן בשביל לפרסם שטחי נדל"ן יכול להיות רעיון מדהים. אפשר לצלם מלמעלה את הנכס ואת האזור מסביב לו בכדי לתת תמונה יותר נרחבת ומרהיבה. השכרת רחפן לנכס יכול להיות ההבדל שייתן את המכירה כאשר קונים יחפשו את המבט העליון על הנכס שלהם וירצו לראות בקצרה מה הם קונים.

פארקי מים/פארקי שעשועים

בארץ יש לנו פארקי מים ענקיים וגדולים עם פארקי שעשועים כיפיים ונדירים. אפשר להראות את הפארק שלכם באמצעות רחפן גבוה שייתן תחושת רעב לאנשים שרואים פרסומת על הפארק. בין אם זה קידום המגלשה הכי ארוכה או הרכבת הכי מרגשת, רחפן לפרסום זה האופציה הכי טובה עבורכם.

צילום אווירי פארק שעשועים
צילומי אוויר פארק שעשועים

לסיכום, צילומי אוויר לשיווק ופרסום יכול מאוד לתרום המון למינוף העסק שלכם ויש לו חשיבות רבה בעזרת הזווית החדשה שאפשר לצלם.

רוצים לדעת על שימושים נוספים לרחפנים? מאמר נוסף שיעניין אתכם מאוד על שילוב צילום אווירי בהפקות וידאו

סקיישוט-צילום אווירי מומחים בסרטי תדמית.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולדאוג לעסק שלכם טל'

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו