צילום אווירי ציוד הכי מקצועי שיש – הצעקה האחרונה

מצלמת Zenmuse X7 של DJI מוגדרת כחזון קולנועי, היא המצלמה המובילה בתחומה לצילום מקצועי של סרטים.

צילום אווירי עם אינספייר 2

השילוב של מצלמה מדגם Zenmuse X7 עם רחפן מדגם Inspire 2 מביא יחד טכנולוגיית צילום אווירי באיכות תמונה בלתי מתפשרת.

סרטון רשמי של חברת DJI

יכולות צילום האווירי של האינספייר 2

רחפן מדגם Inspire 2 הפך להיות מוכר מאוד בתחום צילום אווירי בסטים של סרטים בכל העולם בעיקר זכות היכולות לשלוט בטיסת הרחפן וכיוון המצלמה בנפרד עם 2 מפעילם נפרדים. יחד עם מצלמת Zenmuse X7 המאפשר צילומי וידאו ברזולוציה עד K6. הרזולוציה הגבוהה לא רק מספקת פרטים קטנים אלא מאפשרת גם לעשות תקריבים (zoom in) וניתן לשמוע צלילים חדים של הפרטים המצולמים (לדוגמה את רעש המנוע של אופנוע). הוא מייצר דינמיקה של טווח צבעים שכיף לעבוד איתה בעריכת הוידאו.

המצלמה היא נכס בכל אתר צילומים, יש לה פונקציה המאפשרת לה להשתלב עם מצלמות אחרות על הסט ויכול לשמש לסדרות טלויזיה, פרסומות, סרטים תיעודיים ואף לסרטים באורך מלא. ה- Inspire 2 בעל יציבות גבוהה מאוד, הוא נועד לסינמטוגרפיה ולצלמי סטילס שאפתנים מאוד. ניתן להשתמש בו לצילום במקומות צפופים שלמצלמת קולנוע סטנדרטית קשה להיכנס אליהם. ה- Zenmuse X7 משדרגת את איכות הסרט וזוויות הצילום עבור יוצרי הסרט, שקודם לא יכלו בכלל לחשוב על הזוויות האלה. מאפשר ליוצר להציג את נקודת מבטו על העולם, עולם שנראה טוב יותר מאי פעם.

מצלמה X7 המתאימה לרחפן מסוג אינספייר 2

ל- Zenmuse X7 יש לה 4 עדשות עם מיקוד של 16,24,35 ו-50מ"מ, העשויות מסיבי פחמן- למשקל קל ( פרט חשוב להתאמה לרחפן) הרכיבים האופטיים המתקדמים יוצרים תמונות באיכות גבוהה. בנוסף תמונות הסטילס ותמנות JPG ברזולוציה של 24 מגה פיקסל.

אז אם אנחנו מדברים על המילה האחרונה, האינספייר 2 בהחלט אפשר להגיד שהוא הרחפן האולטימטיבי לשימוש הכי מקצועי שיש בתחום הרחפנים, רמת היעילות שלו ביחס למחיר היא מהגבוהות ביותר שיש לחברת DJI להציע.

סרטון שמראה את רמת צילום האווירי של האינספייר 2 עם מצלמת X7

אנחנו בסקיישוט צילום אווירי משתמשים במצלמה מדגם Zenmuse X7 עם רחפן מדגם Inspire 2.

לפרטים נוספים היכנס לאתר או צור קשר בטלפון

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו