צילומי רחפן – 5 טיפים העוסקים במחיר המקובל בתחום

לא פעם ולא פעמיים שואלים אותי לגבי המחיר המקובל של עבודת צילומי רחפן או עבודת צילום אווירי. יש לזה כמה מרכיבים, והם מכריעים מאוד כשמדובר במחיר. הנה הגורמים המרכזיים:

1. מחיר צילומי רחפן תלוי ברישיון

כאשר אתם פונים לחברה בשביל צילומי תדמית באמצעות רחפן, אתם מסתכנים שמדובר בחברה לא מרושיינת. כל ילד יכול להשתעשע ולהגיד לעצמו שמהיום הוא מטיס רב להב מוסמך, אבל כל עוד אין לזה רישיון – זה באוויר. תוכלו לראות עוד על ההסמכות, וגם על ההקלות בנהלים ברישוי מטיס רחפן במאמרים אצלי באתר.


עבודה עם מטיס רחפן מרושיין קונה אתה השקט הנפשי שלך

2. מחיר עבודת צילומי רחפן תלוי בזמן העבודה

במהלך פרויקטים נדל"ניים גדולים, אירועים, ירידים, פסטיבלים וכד', דרוש מהצלם לנכוח במקום לאורך זמן. גם כשמדובר בלהכין את המרכיבים הלוגיסטיים לאירוע וגם צילום במספר נקודות זמן ביום. אל תצפו שמחיר צילומי רחפן לא יושפע בכלל מזמן השהות, למרות שכמו כל נותן שירות – האינטרס של כל הצדדים הוא להרוויח. תצפו שעבודות לאורך זמן ועם ספק מסוים יעלו לכם פחות מאשר כמה ספקים מקבילים.

3. איכות צילומי הרחפן גם בא לידי ביטוי במחיר

המחיר תלוי גם בוותק, בניסיון (בתחום שהוא יחסית חדש בשוק), באבזור ובציוד של אותו מטיס. אל תתפשרו על אדם שאין לו תיק עבודות קודם, לא מוכן להראות רישיון רב-להב והציוד שלו לא במצב טוב לכל הפחות. זה יחסוך לכם כסף ויוציא את הצילומים ברמה הגבוהה ביותר.

4. המחיר בפרויקט צילומי רחפן בא לידי ביטוי גם באמצעי בטיחות

הקפידו שמטיס הרב להב שלכם נוקט בכל אמצעי הבטיחות האפשריים. יש מקומות שאסור להטיס בהם, כמו אזורים הקרובים לנמלי תעופה. לשים לב שיש את כל אמצעי הזהירות, ואם צריך אישור מגדלי פיקוח ותעבורה עם גורמים וגופים שונים.

5. אופי ההסכם: ארגון בפרויקט צילומי הרחפן כולל הצעת מחיר מסודרת

בקיצור, הצעה שמגנה עליכם ועוזרת לכם לכסות את עצמכם במקרה של תאונות, רמאות וכד' – אנשים שלא מגנים על עצמם, מגיעים למצב ששילמו ולא קיבלו את השירות הטוב ביותר שיכלו מראש. מחירים של יום עבודה עולים בין 1000-10,000 ש"ח, אם מדובר בפחות מזה – תזהרו, אתם מתעסקים עם חובבן לא מרושיין אדם שעושה את הניסוי שלו עליכם.

יש לך עוד שאלות?

סקיישוט-צילום אווירי זמינים לרשותכם לכל השאלה

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו