מדריך לקניית הרחפן הראשון שלך

עם מגוון הולך וגדל של צורות וגדלים קשה לדעת איפה להתחיל. הנה מדריך קטן שיעזור להפנות אותך לכיוון של רחפן ראשון טוב.

רחפן לילדים

הכי טוב להתחיל עם משהו שאתה יכול להטיס בבטחה בתוך הבית, כזה שיכול להתמודד עם דפיקות קלות ולא לגרום שום נזק. תומכים הם רעיון טוב, או לוודא שיש לך מלאי של חלקים חלופיים. חיפוש מהיר ב eBay עבור Nano Drone" או ‘"ano Quad" " יעלה מבחר עצום. משושים הם הבאז החדש ברחפנים זעירים, ובתקציב נמוך אתה באמת לא יכול לרכוש מעבר ל- FY805 או JJRC H20 Micro. זה אחד הרחפנים הזעירים היציבים, הוא ממש מהיר ויש לו כמה טריקים מובנים שישאיר אותך משועשע.

יש לו טווח קצר, לכן בחוץ הוא יעצור לאחר כ -30 מטרים.                                                                  אתה יכול למצוא את הדגמים האלה ב- eBay עבור $ 20-30

רחפן לסקרן

אז אתה קצת סקרן, אתה לא רוצה לבזבז יותר מדי כסף אבל אתה גם לא רוצה משהו פשוט וזול. אתה רוצה לנסות ולראות אם אתה אוהב את זה לפני שאתה מוציא סכום גבוה על התחביב החדש. תן לי להכיר לך את Blade Nano QX Quadcopter. זהו רחפן קטן שמצוין להתנסות עליו, כיון שיש לו תומכים מתאימים והוא קצת יותר גדול ויציב באוויר מאשר הרחפנים הזעירים. בנוסף, הוא מגיע עם בקר בגודל מתאים RC ולא כמו המשדרים שמקבלים עם הרחפנים הקטנים. משמע שאתה תרגיש יותר בשליטה ותקבל תחושה טובה יותר.      אחד כזה תוכל למצוא ב- $50

כיף משפחתי

חופשת הקיץ באופק ואיזו דרך טובה יותר מלשדרג את אלבום התמונות המשפחתי עם צילומי רחפן? לא רק תמונות משפחתיות תוכל גם לקבל כמה תמונות מדהימות של שקיעה על החוף. עם רמות משתנות של כישורים טכניים ויכולות שליטה שלך אתה צריך רחפן עם עקומת למידה קלה וכמה תכונות בטיחות, כדי למנוע מצב שהטסה שמחה תסתיים בחקירת התרסקות אווירית. למרות שמחירו מאוד גבוה, אנו ממליצים על DJI PHANTOM 4 מכמה סיבות:

יש לו אמצעי הגנה כדי להימנע מלהתנגש בתוך עץ, הוא יכול להמריא, לטוס ולחזור הביתה פשוט על ידי הקשה על מסך של Tablet, הוא יכול לצלם תמונות טובות לצלם וידאו ויש לו זמן טיסה של כמעט חצי שעה. אין שום סיכוי שהוא יאבד וזאת בזכות מערכת ה- GPS עם פונקציית "חזור הביתה" אם משהו משתבש. ועם מעט מאוד הנחיות, אפילו ילד יכול להבין את עניין ההטסה שלו בתוך זמן קצר. אתה יכול לקנות רחפנים כאלה במקומות שונים ב- $2,200.

גיקטקסט Geektastic

אז פנטום הוא נעול מדי בשבילך. אתה רוצה לפרוץ ולתכנת אותו כדי שיעבוד לפי הכללים שלך. ברור שאתה יכול לבלות ימים בבניית רחפן משלך מחלקים בלבד, אבל זאת הרבה עבודה אם כל מה שאתה רק רוצה זה לתכנת אותו. אתה צריך פלטפורמה אמינה שתעשה את הצעותיך ללא צורך תחזוקה שוטפת.

3DR’s solo sport קוד פתוח 2 PixHawk נועדו לאפשר למפתחים להשתלט ולהתנסות כולל גישה שבה אתה יכול לצרף חומרה מותאמת אישית. ללא מצלמה, יחידת הבסיס עם משדר תעלה לך סביב $1,400.

צלם אוויר

אם לצלם תמונות או וידאו זה הקטע שלך והאפשרות שתהיה לך מצלמה מעופפת מדליק אותך, אז זה הזמן לקחת את זה לשלב הבא, פשוטו כמשמעו. הרחפן בשבילך הוא DJI Inspire Pro. בשנתיים האחרונות הרחפן הזה הפך לקיט סטנדרטי עבור כל רחפן מקצועי שעובדים איתו לצילום וסינמטוגרפיה. לPro יש מבחר של חיישן מצלמה 4/3s מיקרו אשר הוא פתרון מעולה לצילום תמונת סטילס MP16 ו 4K וידאו מעולה.

או שאתה יכול ללכת לרמה הגבוהה יותר ולקבל את המצלמה RAW המאפשר לך ללכוד K4 וידאו ב- Gbps 1.7 על 512GB SSD מובנה. ה- Inspire מאפשר לך להוסיף בקר נוסף לפעולה של שני אנשים, המאפשרת למצלמה שליטה עצמאית.

הפנטום 4 גם יאפשר לך לעשות עבודה טובה , אם כי אין לו את האפשרות של בקרת מצלמה עצמאית. אבל אם יש לך תקציב מוגבל לעבוד איתו, זו אופציה.

Pro Inspire עם מצלמה 4/3 MFT ובקר יחיד הוא סביב $ 6,700 מ-DJI.com ואם תרצה להתייעץ,

יש לך עוד שאלות?

אנחנו בסקיישוט צילום אווירי כאן בשבילכם.                                                                                     

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו