צילומי אווירי מרשימים – הדרך לתוצאת וידאו אווירי מקצועי

איך אתה קובע אם להשתמש ברחפן או במסוק שאתה יוצר צילומי אוויר? הבא נבחן את היתרונות והחסרונות של שניהם.

מה חשוב לדעת בכדי לצלם צילומי אוויר מקצועיים יותר

אפילו הבמאים המפורסמים בעולם צריכים לחשוב על תקציבים ומה באמת ניתן להשיג בעזרת המשאבים העומדים לרשותם. המחסומים הללו אינם דבר חדש, רק חלק מעשיית הסרטים שעומדת בבסיסה.

עשיית סרט זה יצירה מאוד מאתגרת וזה יכול להראות מאתגר וקשה, אך יש דברים שצריך לעשות בכדי לעשות סדר בדבר. עם זאת, בשנים האחרונות חברות מפורסמות כמו DJI, סוני ורבות אחרות פרסמו כלים ומצלמות כדי לעזור לקולנוענים מודרניים לספר סיפורים הקרובים לחזון המקורי שלהם, יותר מכל זמן אחר.

דוגמא ראשונה לנגישות נוחה יותר היא הצילום אוויר בעזרת רחפנים. כשנדרשת פעם מסוק עם אסדה גדולה וצוות, עכשיו אתה יכול לשלוט במצלמה המעופפת מהטאבלט והשלט בידך מהקרקע. איזו תקופה נהדרת, כן? ובכן חידושים אלה גרמו כמה מגבלות מתסכלות אך מסוימות לצורת האמנות. מציאת האישור והמקומות לשימוש ברחפן יכולה להיות מורכבת, במיוחד אם אתה גר בעיר. שאלנו את השאלה: החל מאפס, מה הדרך הפשוטה ביותר למצוא סרטוני צילומי אוויר נאים? במקרה שיש לך גישה לרחפן ולטיסת מסוק זולה (הם יכולים להיות פחות יקרים ממה שהייתם חושבים), באיזה כדאי לבחור? בואו נגלה.

כדי לנצח את המבחן הזה, בחרנו להשתמש ב- Mavic 2 Pro לעומת Sony A7III המצורף ל- Ronin-S Gimbal. בצד האיכות, ההשוואה הזו היא יותר מבט על הקלות והתהליך של צילום הצילומים שלך.

ביצועים בתאורה נמוכה

הנה הנתונים מהניסוי הזה: תאורה נמוכה מגבילה אותך ביכולות הצלמה. השימוש ברחפן, כוונתנו, אתה תמיד תהיה מוגבל לסוג המצלמה המחוברת אליו. למזלנו, הרחפנים משתפרים בביצועים, כיום יש רחפנים עם מצלמות שניתן להחליף ועם שימוש במצלמות אלה ניתן להגיע לרמת צילום מרשימה ביותר בלילה, אך ביחד עם רמת איכות רחפנים אלה המחירים של הרחפן קופצים משמעותית מהסדרות הזולות יותר כמו: Phantom 4 pro/ Mavic 2 pro.

קבלת אישור להטיס עם הרחפן שלך

זה לא סוד שלהטיס את הרחפן שלך יכול להיות מסובך. בין אם אתם רוצים לפעול בעיר או מחוצה לה, קחו מספר אמצעי זהירות בכדי להפעיל את הרחפן בצורה הבטוחה ביותר האפשרית. קבלת אישור באזורים מוגבלים לטיסה מטעם ה- רשות תעופה אזרחית היא אחד הצעדים הנדרשים לפני שאתה ממריא את הרחפן.

אחת המכשולים מקבלת אישור משדות תעופה לטוס במרחק של 5 ק"מ מבקרבתם. תמיד יש יותר שדות תעופה ומסוקים, יותר ממה שהיית חושב שעדיף לבדוק אותם לפני שתעשה משהו. עדיף לא לשחק עם כל מה שקשור בתעבורה אווירית בכדי לא לסכן חיי אדם.

מה עדיף אז? צילומים בעזרת רחפנים או מסוקים?

אנו בטוחים שכבר אתה מודע לתשובה של השאלה הזו, חכירה או רכישה של רחפן פשוטים יותר מאשר שכירת טיסת מסוק. עם זאת, חשוב להזכיר כי פעולת השכרת המסוק והטסה המקיפה עם המצלמה שלך אינה מעשית.

סקיישוט – צילום אווירי לשאלות נוספות מוזמנים לקרוא עלינו באתר :https://www.skyshot.co.il/

טל': 

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו