סוגי רחפנים המושלמים לקחת לחול –

ישנם סוגי רחפנים המתאימים לקחת לחול, אך השאלה הראשונה שאמורה להישאל, האם הרחפן שבחרתי לקחת איתי צילום ברמה מקצועית ביותר או שחשוב יותר שיהיה כמה שיותר קטן וקל בשביל נוחות.

מגוון רחב של סוגי רחפנים היכולים להתאים:

סוגי רחפנים המתאימים לחובבים שרוצים להנות מנוחות נשיאה של הרחפן.

Dji Spark – רחפן השוקל 300 גרם בעלות זולה ביחס ליתר סוגי הרחפנים של חברת DJI, הסינית שמובילה מבחינה איכות הרחפנים, אפשר לומר אפילו שנחשבת מספר אחד בשוק העולמי. אומנם הרחפן לא מתאים לשימוש מקצועי כלל, אך במחיר שנע באזור ה3000 שקל תוכלו לטוס עם רחפן שיעשה את העבודה לא רע ובעיקר נוחות זה שם המשחק כאן מכיוון שהוא יוכל להיכנס בכל תיק אפשרי.

Phantom 4 adv/pro – רחפן שנחשב מקצועי ביותר אחד היתרונות שלו שעם רחפן כזה תוכלו להיות בטוחים שכל צילומי הרחפן שתעשו יצאו בצורה הכי מקצועית שאפשר לבקש. החסרון של הפנטום שהגודל שלא גדול ביחס לספארק או המאוויק והעלות שלו גבוהה יותר. אין ספק שאם אתם רוצים צילום אווירי מקצועי ושהרחפן ישאר יציב גם ברוחות די חזקות זה הרחפן המושלם.

Mavic 2 Pro – הרחפן המומלץ ביותר. למה המומלץ ביותר? המאוויק 2 אומנם בגודל הוא נראה קטן ולא מקצועי כמו הספארק, אך אל תיתנו לזה להטעות אתכם, המאוויק 2 פרו נחשב לרחפן מקצועי מכיוון שבגודל הקטן יש לו מצלמה מקבילה לרמת המצלמה של הפנטום 4 אדוונס/פרו והוא גם קטן וקל לנשיאה, כך שהרחפן הזה יכול לתת את החווית השימוש בטיולים הכי טובה שיש.

חשוב לכם לשפר את יכולות הצילום אווירי? מאמר שכתבנו המכיל טיפים חשובים לשיפור יכולות הצילום

יש לכם עוד שאלות?

לכל התייעצות, מוזמנים לפנות אלינו סקיישוט – צילום אווירי תשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה שתהיה לכם.

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו