רחפן בחול, מה חשוב באמת לפני טיסה עם רחפן

מתכננים לטוס לחו"ל בקרוב? רכשתם רחפן לקראת החופשה ביעד האקזוטי שאתם טסים אליו? עכשיו רק נשאר לדעת כמה כללים חשובים מראש לפני שאתם בוחרים לטוס למדינה זרה ולצלם כל מה שתכננתם מראש.

החוויה לקחת את הרחפן איתך לחול

אחד המוצרים הבסיסיים שהרוב חושבים לקחת איתם לחופשה בחו"ל זה רחפן, אם בעבר היינו חושבים על לקחת את המצלמת פילים, מצלמה וידאו או גופרו בעולם היותר חדשני, כבר בכדי לתעד את החופשה שלנו, אז היום זה כבר משהו שהפך לפחות פופולרי והרצון לתעד מהאוויר נהפך להרבה יותר מעניין ואפשר להבין את ההנושא, מי לא היה רוצה לתעד מקומות מרשימים וחוויות שצברו בטיול בעולם.

אז מה חשוב מאוד לדעת לפני שמגיעים לשדה עם הרחפן?

  1. ככל שהרחפן יהיה יותר קומפקטי מצד אחד יהיה לכם יותר נוח לטייל איתו בכל מקום, אך מצד שני במידה והמטרה היא גם שהאיכות צילום תהיה גבוהה כמה שיותר אז סוג הרחפן משנה גם. (מאמר נוסף על סוגי הרחפנים המתאימים לטיול המושלם בעולם).
  2. לפני שמגיעים לשדה תעופה חשוב לראות באתר חברת התעופה מה המדיניות לגבי העלאת סוללות ליתיום למטוס, ישנם חברות שקפדניות מאוד ולא מאפשרות לעלות סוללות LIPO יותר מ160 וואט. חשוב מאוד להגן על מגעי הסוללות בתוך שקיות חסינות אש.
  3. לפי היעד שטסים, ניתן לבדוק מראש מה חוקי הטסת רחפנים באותה מדינה בכדי למנוע צרות למיניהם במדינה זרה שיכולים להוות חוויה פחות נעימה מרשויות האכיפה באותה מדינה.

עברתם על כל שלבי ההכנה? יש לכם שאלות נוספות בנושא? מוזמנים לפנות אלינו סקיישוט – צילומי רחפן לכל שאלה נוספת. טל –

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו