איך לבחור את היום הנכון לצילום אווירי

בניגוד לצילומי קרקע, צילום אווירי שונה ומושפע מאוד מתנאיי מזג האוויר. על מנת להגיע לרמת צילומי אוויר הכי גבוהה ומדוייקת שאפשר צריך להתחשב ב3 פרמטרים חשובים:

צילום אווירי במצב של רוחות-

רוחות חזקות משמעותם השפעות של חוסר ייציבות בעיקר על הרחפנים הקטנים, לדוגמא סדרת הפנטומים. החוק מאפשר לטוס ברוחות שעד 20 קשרים, אך ההמלצה על מנת להגיע לרמת דיוק ושוטים מרשימים, לתכנן את יום הצילום כשיש רוחות חלשות יותר. בכדי לתכנן את יום הנכון ביותר מומלץ להציץ באתר WINDGURU

צילומי אוויר בגשם-

כיום קיימים מספר מצומצם של רחפנים בשוק שיכולים לטוס בזמן שיורד גשם, אך עלותם גבוהה מאוד ואינה יעילים לשימוש במדינה חמה כמו ישראל. הרחפנים הפופולריים בתחום צילומי האוויר אינם עמידים לטיסה בזמן גשם ולכן יש חשיבות רבה לקחת בחשבון בתקופת החורף לתכנן יומי צילומים נוספים למועד המקורי על מנת שיום הצילום לא יפגע.

צילומי רחפן במצבי טמפרטורת מזג האוויר-

רוב הרחפנים הפופולריים שמשתמשים בצילומי אוויר יכולים לטוס בטמפרטורות קיצון, אך מוגבלות בכל זאת עד רמה מסויימת. לרוב הטמפרטורה שבהם הרחפנים יכולים לעמוד הינה 0-40 מעלות צלזיוס. מגבלות אלה גם נועדו לשמור על אורך חיי הסוללות שברחפן.

אז לפני שמחליטים על יום הצילומים שבו רוצים להשתמש בצילום אווירי, מומלץ להתייעץ ביחד עם החברה לצילומי אוויר על מנת לדעת מתי הכי טוב לקבוע יום צילום.

יש לך עוד שאלות?

סקיישוט-צילום אווירי זמינים לרשותכם לכל השאלה

תוכן עניינים

שיתוף ברשתות חברתיות

פוסטים נוספים בעולם צילומי האוויר

מזמינים אותך לדבר איתנו